Jak Orzescy radni swoich mieszkańców ośmieszają.

Pytacie mnie o opinię w/s decyzji Orzeskich radnych którzy postanowili nazwać po nowemu nazwy ulic które mają zostać po staremu. Oto ona: Nigdy bym nie pomyślał, że wśród naszych radnych podziw dla teoretyka nazizmu (Marks) i propagatorów stalinizmu (Krasicki, Sawicka) jest tak wielki, że są w stanie dla zachowania ich w naszej pamięci wydurniać się w publicznej działalności. Szkoda tylko, że ta publicznie prezentowana głupota pośrednio dotyczy nas, bo przecież nas reprezentują. Po co wydawać pieniądze na promocję gminy jak mamy ją właściwie za darmo i to w kabaretowym stylu. Niech to pozostanie w naszej pamięci gdy za rok będziemy głosować. Część z tych pożal się boże radnych zapewne z gębą pełną obietnic będzie próbowała namawiać nas abyśmy na nich głosowali.

Komentarz – gość: Na ten temat napisałem już i do Rady Miasta i do „Gazety Orzeskiej”, oczywiście bez odpowiedzi.
22 lipca !807 r Napoleon nadaje konstytucje Księstwu Warszawskiemu. Data godna upamiętnienia w Orzeszu na Górnym Śląsku.
Ul. Armii Ludowej ma zostać dla uhonorowania mieszkańców Orzesza służących w tej formacji.
Nie chcę już się powtarzać, bo w korespondencji skomentowałem wszystkie proponowane zmiany, ale chciałbym poznać tych pseudo historyków (doradców). bo radnych ,którzy głosowali podobno jednomyślnie znam. Mają satysfakcję,że wykiwali IPN i Ustawodawcę, ale mam nadzieje, że nie wszystko im się uda.

Komentarz – Gość II: Nieprawda, radni nie głosowali jednomyślnie.

Komentarz – gość do Gościa II. Podobno.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.