Hektor by się uśmiał

O naszej bohaterskiej Policji będzie. Akcja dzieje się 05.09. w dzielnicy Orzesza – Gardawicach. Przybliżony czas zdarzenia ok. 13.30. Na ulicy Katowickiej parkuje policyjny radiowóz tzn nie na ulicy a na całej szerokości chodnika. W środku dwóch funkcjonariuszy. Ze szkoły idą po chodniku dzieci, dochodzą do radiowozu i mają dwa wyjścia, raz – obejść radiowóz wychodząc na środek ulicy, dwa – obejść radiowóz wchodząc z drugiej strony do rowu. Dzieci wybierają wyjście drugie. Funkcjonariusze kończą palić papierochy, radiowóz odjeżdża. Koniec akcji.

Teraz komentarz: Panowie Policjanci, weźcie sobie to do serca, że Szafraniec za was medal dostał a to zobowiązuje. Wprawdzie tylko brąz ale trzecie miejsce to trzecie a nie dyskwalifikacja.

Poza tym, po jaką cholerę ta akcja z Hektorem w przedszkolach i szkołach. (dla niezorientowanych, Hektor to bardzo sympatyczna i lubiana przez dzieci policyjna maskotka) jak dwóch funkcjonariuszy swoim zachowaniem pokazuje gdzie naprawdę ma tych młodych obywateli.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.