Ankieta 

Blaski  namawia mnie do wypełnienia ankiety mojej satysfakcji z pracy Urzędu. A co w wypadku gdy nie jestem usatysfakcjonowany?. Niestety po wyborach samorządowych (oficjalnych wyników nie ma do dziś) moje zaufanie do wszelkiego typu głosowań, ankiet, badań w których sumuje lub zlicza się głosy jest delikatnie mówiąc ograniczone. W przypadku tej ankiety również. Oczywiście można byłoby poznęcać się nad pytaniami w stylu „Jak ocenia Pan/i wygląd budynku Urzędu?”. ale nie o to chodzi. Chodzi o pieniądze to raz. Chodzi o robienie z ludzi idiotów to dwa. Pierwszego wyjaśniał nie będę. Jeżeli chodzi o drugie to pytanie. Jak miarodajna jest anonimowa ankieta dot. zadowolenia z korzystania z usług Urzędu Miasta gdy jej wyniki zliczać będzie pracownik tegoż Urzędu Miasta?. A książki skarg i zażaleń pamiętacie? (starsi wiedzą o co chodzi) byłyby bardziej miarodajne no i tańsze.

Komentarz – Gość. Pan „Blaski namawia” Panie/Pani BŁAŹNIE, nie chcesz to nie wypełniaj ankiety, zachowujesz Pan/ Pani się jak Pan Kurpas i Pan Starosta przez co najmniej cztery lata nic nie zrobili siali tylko propagandę i krytykowli.

Komentarz – Gość. do gościa: coś pan się tak uczepił tego Kurpasa i Starosty,Chyba do dziś jesteś miłośnikiem Szafrańca ,Szali i całej poprzedniej ekipy,oczywiście oprócz tych dwóch niepokornych radnych.

Komentarz – Okularnik. Oj, widzę że panowie Kurpas i Starosta to jedna byli konkretni goście, skoro 4 miesiące po wyborach, które ich pozbawiły jakiegokolwiek wpływu na Orzesze, ciągle są na językach. Szkoda tylko, że lud orzeski nie jest zbyt rozgarnięty i nie wybrał ich ponownie, wraz z kilkoma innymi normalnymi kandydatami a wybrano jakiś bezideowców. Ja mam nadzieję, że Panowie Ci jeszcze wrócą. I co znaczy Gościu, że Ci Panowie NIC nie zrobili. A co zrobili inni?

Komentarz – Gość. Inni zrobili wiele: 1. Radna Matuszczyk zabiegała o budowę sali gimnastycznej w Mościskach i udało jej się, 2. Radny Jan Spendel z funduszu sołeckiego co roku finansuje remonty /budowy chodników i dróg. 3. Radna Tchórz plac zabawi wiele imprez dla mieszkańców, 4. Radna Kopel sfinansowała obiekt byłego domu nauczyciela w Zgoniu, 5. Radny Blaski oddał swoją dietę potrzebującym/biednym sfinansował siłownię na wolnym powietrzu w Gardawicach. A co zrobił radny Starosta??? powiedzmy że Radny Kurpas udzielał się sportowo i to doceniamy zorganizował imprezy itd. Nie lobbuję byłych i obecnych bezczynnych radnych typu Szala, Potysz, Helbig, Fuchs, Jabłoński, Ochojski, Wiencek.

Komentarz – Gość. Czyli radny Spendel finansuje budowę chodników…a kto ten fundusz sołecki uchwala…nie zna Pan chyba obowiązków a także możliwości sprawczych radnego RM. Lepiej przekłamać pan tego nie mógł, poza tym radni nie są od organizowania imprez kulturalnych czy sportowych. Tylko od uchwalania prawa i kontroli burmistrza!

Komentarz – Gość. Radny Spendel na sesjach poprzedniej kadencji odezwał się tylko raz-z podziękowaniem dla pana burmistrza za dotację na dzień seniora.Teraz tez chyba siedzi jak mysz po miotłą. A zasługi pozostałych? Czy to robili za swoje?

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.